Gizlilik Politikası

Halk Sigorta A.Ş. olarak müşteri beklentilerini kaliteli hizmetle karşılarken tüm çalışanlarımız, ortak ve hissedarlarımızın da, verdiğimiz hizmetlerle ilgili beklentilerini karşılamayı ve Şirketimizin değerini artırmayı ana görev olarak görüyoruz. Bu doğrultuda Şirketimizin kurumsal web sitesi www.halksigorta.com.tr de yayınlanan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar Halk Sigorta A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

www.halksigorta.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlı olup, hiçbir şekilde alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir.

www.halksigorta.com.tr web sitesinde yer alan içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlara dayanarak hareket edilmeden önce bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi önerilmektedir.

Halk Sigorta A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan içerik bilgilerinin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Şirketimizi bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Halk Sigorta A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

www.halksigorta.com.tr web sitesinde yer alan bilgilerin güvenliği açısından Şirketimiz sistem ve internet altyapısı güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerin Şirketimizle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Halk Sigorta A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler sadece kampanya, duyuru ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Halk Sigorta A.Ş. destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Şirketimiz gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.